Základní škola a mateřská škola Krchleby

Nové webové stránky
30. 8. 2019
ŠD J

Nové webové stránky

Spustili jsme pro vás nové webové stránky. Omlouváme se, ale shon na začátku roku nám nedovolil naplnit je celé obsahem, proto další informace zde naleznete za několik dní.

Kdo jsme

ZŠ Krchleby

Jsme státní bezbariérová dvoutřídní málotřídní základní škola 1. stupně sloučená do společného zařízení s MŠ.

O historii a tradici naší školy svědčí to, že podle neúplných zpráv se u nás nepřetržitě uči od roku 1782. Škola má historického ducha v novém moderním pojetí.

Prostředí MŠ a ZŠ je velmi podobné rodinnému prostředí. Heterogenní věkové složení žáků ve třídách umožňuje dostatek prostoru a času k procvičování probraného učiva a upevnění dovedností a návyků. Zároveň je přirozeným rodinným prostředím vztahovým.

Škola umožňuje rodičům navštěvovat výuku a být přítomen školního života svého dítěte. Ve škole je propracován systém výuky a výchovy s ohledem na primární prevenci a žáci tak jsou vedeni k tomu, že škola je pro ně a jejich rodiče bezpečným prostředím.

Škola se zaměřuje na čtenářskou gramotnost, výuku angličtiny od 1. ročníku a dětem je nabízen dostatek pohybových aktivit. Škola má vlastní tělovýchovný klub. Žáci jsou rozvíjeni i v oblasti hudební, výtvarné a pracovní výchovy. Ve škole je počítačový koutek, interaktivní tabule. Na chodbě se budují knihovny se čtenářským koutkem. Škola má zahradu a atrium, kde se v hezkém počasí žáci mohou vyučovat.

Kde se nacházíme?

Můžete nám zavolat na +420 325 541 051,
napsat e-mail na info@zs-krchleby.cz
nebo využijte kontaktní formulář:

Další kontakty >>